HAKKIMIZDA

Hakkımızda
www.paket.com.tr  üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Kapıda ödeme seçeneği, ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Paket yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.

Güvenli Alışveriş
Paket.com.tr veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Paket.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün Paket.com.tr'nin güvencesi altındadır.
Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Paket'ın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En İyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Paket.com.tr müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
paket.com.tr'den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.